Dažniausiai užduodami klausimai

Renkantis veidrodį su LED apšvietimu, patariame atkreipti į svarbiausius aspektus, kurie ir nulems Jūsų pasirinkimą.
Patalpa ar erdvė, kurioje bus kabinamas LED veidrodis yra esminis faktorius, diktuojantis sekančius šios interjero detalės pasirinkimus.
Vonios kambaryje reikalingas mažesnio dydžio, gerai apšviestas veidrodis, o prieškambaryje ar erdviose patalpose – galima rinktis drąsesnių ir didesnių formų veidrodžius.

Apšvietimo tipas: priekinis arba galinis. Jei norite, kad veidrodis atliktų tiesioginę funkciją ir būtų kaip papildomas šviesos šaltinis patalpoje, rekomenduojame.

rinktis veidrodį su priekiniu apšvietimu. LED apšvietimas sklinda per išmatintą plotą fasadinėje veidrodžio dalyje, tokiu būdu asmuo, kuris naudojasi veidrodžiu gauna maksimaliausią šviesos kiekį.
Vonios kambariuose, grožio salonuose, grimo kambariuose rekomenduojame rinktis veidrodžius su priekiniu apšvietimu.
Jei veidrodis patalpoje yra interjero akcentas ir apšvietimas atlieka dekoratyvinę funkciją, rekomenduojame rinktis veidrodį su galiniu LED apšvietimu.
LED juostos yra montuojamas už veidrodžio, nugarinėje dalyje, ir šviesa, sklisdama aplink veidrodžio šonus, sukuria jaukumo įspūdį. Veidrodžius su galiniu apšvietimu rekomenduojame rinktis didesnės erdvės patalpose.
Dydis yra vienas svarbiausių kriterijų, dėl kurio reikia apsispręsti renkantis veidrodį. Tai priklauso nuo sienos dydžio, ant kurios jį ketinate kabinti, kad vizualiai santykis būtų toks, kokio siekiate.
Jei norite įspūdžio, efektingo vaizdo, rinkitės didesnių matmenų veidrodį, o jei veidrodis reikalingas kaip interjero akcentas – tiks mažesnių matmenų veidrodis, nukreipiant dėmesį į kitas detales.
Veidrodžio forma ypatingai svarbus akcentas: siekiant tradicinio, klasikinio įvaizdžio interjere, siūlome rinktis stačiakampes ar kvadrato formas, o norint į led veidrodį atkreipti dėmesį – rinkitės apvalų arba ovalų.
Netradicinės ir netaisyklingos formos veidrodžiai interjerui suteikia išskirtinumo ir tampa akį traukiančiu akcentu.

Veidrodžio storis ~25 mm. Atitraukimas nuo sienos ~20 mm.

Standartiškai LED veidrodžiams su galiniu apšvietimu numatyta 6W  LED juosta, su priekiniu apšvetimu – 12 W.
Pagal pageidavimus galime parinkti ir kitokio galingumo LED juostą.

Maksimalus galimas LED veidrodžio ilgis yra apie 3 m, o plotis apie 2 m.

Galima, papildomai įsigijus valdiklį  su distanciniu pulteliu arba turint namuose dimeriuojamą šviesos jungiklį.

Prie kiekvieno gaminio pridedama montavimo instrukcija su detaliais veidrodžio pakabinimo nurodymais.
LED veidrodis ant sienos kabinamas įgręžiant į sieną kiaurymes ir į jas prisukant specialias plokšteles ant kurių kabinasi veidrodis su laikančiuoju pakabinimo profiliu.
Veidrodį galima stumdyti į šonus, centruoti.

Standartiškai numatytas neutralus baltos šviesos tonas, kuriam naudojamos 4000 K LED juostos, tai populiariausias ir dažniausiai pasirenkamas variantas.
Pageidaujant, LED veidrodį galime pagaminti su šiltos ar šaltos baltos spalvos tonais atitinkamai norint sukurti jaukesnę ar darbingai nuteikiančią patalpos atmosferą.

LED veidrodis gali šviesti ne tik balta, bet ir spalvota švieta. Įsigijus LED veidrodį su RGB apšvietimu, galima nustatyti šviečiančią spalvą, kuri tuo metu šviečia.
RGB apšvietime nėra baltos spalvos pasirinkimo galimybės. Spalvos reguliuojasi pulteliu.

Mūsų parduotuvėje galite įsigyti LED veidrodį su papildomai pasirenkamu priedu – šildymo kilimėliu, kuris leis mėgautis ryškiu vaizdu veidrodyje išdžiovinant aprasojusį paviršių.
Šildymo kilimėlis suteikia papildomo komforto ir yra ypač naudingas ir rekomenduojamas vonios kambariuose.